en az 3 karakter olmalıdır
Güç ve performans için tasarlandı: <br> Yeni Civic Jazz, daha hafif ve daha hızlı.

Şarja ihtiyaç duymayan, elektrikliye çok yakın bir sürüş deneyimi hayal edin.

Honda Jazz e:HEV, gaz pedalına basıldığı an dinamizm ve net performansı hissettiriyor.

Özgün Tasarım ve Renk Seçenekleri

Genişlik: 1,694 mm

Uzunluk: 4,089 mm

Yükseklik: 1,526 mm

Kırmızı

Gelişmiş e:HEV Hibrit Teknolojisi

Gelişmiş e:HEV Hibrit Teknolojisi

e:HEV hibrit teknolojisi, yüksek verimliliği her zaman keyifli bir sürüş deneyimi ile birleştiriyor. Sistem, birbiriyle uyum içerisinde çalışan kompakt ve güçlü elektrikli motor, yüksek verimlilik seviyesine sahip 1.5 litrelik benzinli motor, lityum iyon batarya ve şanzımandan oluşuyor. Gelişmiş güç kontrol ünitesi, farklı sürüş koşullarında her zaman anında yanıt veren akıcı ve canlı bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

122 PS güç üretebilen elektrikli motora, 107 PS gücündeki 1.5 litrelik benzinli motor eşlik ediyor. Yeni motor ünitesi ile birleşik 85-133 g/km CO2 emisyon (WLTP) değerine sahip olan Jazz, çevre duyarlılığı konusunda beklentilerinizi karşılayacak.

E:Hev ve 3 farklı sürüş modu alanlarını aynı şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

Gelişmiş e: HEV hibrit sistem, hem sürüş deneyiminizi, hem de otomobilin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için, üç farklı sürüş modundan en uygun seçeneği otomatik olarak seçiyor.

KAYDIRIN

ÖNCEKİ
SONRAKİ

3 Boyutlu İnceleyin

Güvende hissedin.

Siz ve yolcularınızın güvenliği için tasarlanan Honda SENSING, gözden kaçırabileceğiniz tehlikelere karşı sizi uyaran bir dizi akıllı güvenlik özelliği içerir. Bu gelişmiş sürüş destek teknolojileri, Jazz'ın NCAP'ten en yüksek derecelendirme olan 5 Yıldız almasında önemli bir rol oynar.

Honda SENSING ile gelişmiş güvenlik

Sizi ve yolcularınızın sürüş güvenliğini en üst seviyeye taşımak için Jazz'da standart olarak Honda SENSING gelişmiş sürüş destek teknolojileri sunuyoruz.

Şerit Koruma Destek Sistemi

Şerit Koruma Destek Sistemi

Şerit Takip Uyarı Sistemi

Çarpışma önleme fren sistemi

Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi

Otomobil veya yayayla çarpışma olasılığı söz konusu olduğunda sizi tehlikeye karşı uyarır ve olası çarpışmanın hem şiddetini hem de tehlikesini en aza indirmek için aracın hızını azaltır.

Jazz
  • Trafikte Sürüş Asistanı

  • Kör Nokta Uyarı Sistemi

  • Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma

  • Isıtmalı Direksiyon ve Ön Koltuklar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda Jazz e:HEV’de hangi motor ve şanzıman kombinasyonu bulunuyor?

Jazz e:HEV’de 1.5L Hibrit motor ve E-CVT Elektronik Sabit Hızlı Şanzıman kombinasyonu ile tek donanım Advance versiyonu mevcuttur.

Honda Jazz e:HEV’in yakıt verimliliği nasıl?

Jazz e:HEV Hibrit, prize ihtiyaç duymayan ve frenleme ile kendini şarj eden akıllı hibrit teknolojisi ile sürüş modları arasında otomatik geçiş yapar. Performans ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan Jazz; 100 km’de ortalama 4,6 litre yakıt tüketir. Düşük ve orta performans kullanımında 3,8 litre, yüksek performans kullanımında 4,6 litre ve yüksek performans kullanımında ortalama 5,9 litre yakıt tüketir.

Honda Jazz e:HEV’in güvenlik özellikleri nelerdir?

Honda Jazz e:HEV’de gelişmiş Honda Sensing güvenlik özellikleri bulunmaktadır; Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi, Şerit Takip Uyarı Sistemi, Trafik İşareti Tanıma Sistemi ve bunun gibi gelişmiş bir dizi akıllı güvenlik özelliğiyle size güvenli bir yolculuk sunar. Güvenlik özelliklerine tamamına model broşüründen ulaşabilirsiniz.

Honda Jazz e:HEV‘de hangi bilgi-eğlence sistemleri bulunur?

9 inç boyutlu multimedya ekranıyla birlikte gelen Honda CONNECT Multimedya Sistemi bulunur. Sisteme Android Auto veya kablosuz Apple CarPlay ile kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda GARMIN Navigasyon sistemi ile rotalarınızı oluşturabilirsiniz.

Honda Jazz e:HEV’in bagaj hacmi nedir?

Jazz Hybrit’in standart koltuk pozisyonunda bagaj hacmi 304 litreyken, Sihirli Koltuklar(Magic Seats) özelliği sayesinde arka koltukların yatar konuma alınmasıyla tavan hizasına kadar 1.205 litrelik geniş bagaj hacmi oluşur. Jazz Hibrit’teki Sihirli Koltuklar(Magic Seats) ile dilediğiniz an kolaylıkla bagaj hacmini artırabilirsiniz.